שאלות ותשובות

איך אני יודע מה המנה היומית שהכלב שלי צריך לאכול?

חברנו לווטרינרים ודיאטן כלבים מומחה ובנינו נוסחה ייחודית, המתייחסת לצריכת הקלוריות היומית ביחס למשקל חיית המחמד גילה ואורח חייה, כדי להבטיח שחיית המחמד תקבל בדיוק את המנה המותאמת לה, עם הערכים התזונתיים שהיא זקוקה להם, משקל המנה המומלצת יכול להשתנות בין סוגים שונים של מזונות. בדיוק בשביל זה פיתחנו מחשבון האכלה מדויק שיחשב את כמות המזון הנדרשת לחיית המחמד שלכם לאורח חיים בריא.

מה היתרון באריזות יומיות?

אריזות המזון היומיות של מילס ארוזות במנות מדודות המותאמות למשקל הכלב, ומכילות מזון מסוג אולטרה פרימיום וסופר פרימיום, היפואלרגני העשוי מחומרים טבעיים בלבד, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים מלאכותיים כלל, עם מרכיב חלבון גבוה מאוד המתאימים לכל סוגי הכלבים. האריזות אטומות לריחות, אויר ואור, שומרות על טריות המזון וערכיו התזונתיים, מונעות חימצון, זיהום ואובדן הטעם, ומאפשרות אחסון נוח וחיי מדף ארוכים. כל אריזה מכילה כמות מזון יומית ומדודה הנקבעת על פי משקל הכלב ומצבו הפיסי ביחס להמלצות אנשי המקצוע – הכלב אוכל בדיוק את הכמות המתאימה לו.

אני משתמש בשק כבר הרבה שנים ומרוצה, למה להחליף?

מרגע פתיחת שק המזון , אנו משתמשים בו בין 30 ל-60 פעמים עד לסיומו. בכל שימוש, אנו מזהמים את מזונן של חיות המחמד שלנו, על ידי העברת חיידקים מהידיים שלנו לשק. שק שאינו אטום, מאפשר כניסת חמצן לתוכו, והמזון המחומצן עשוי לאורך זמן, לפגוע בבריאותה של חיית המחמד. בנוסף, חומצת השומן, אומגה 3, רגישה מאוד לחמצן. ברגע שהיא נחשפת אליו, היא משנה את המבנה המולקולרי שלה, מתחילה להשפיע על טעמו של המזון, הופכת אותו למריר ובעקבות כך יורדת התלהבותה של חיית המחמד מהמזון עד לפתיחת שק חדש. ואנחנו? אין שום אפשרות לאטום שק פתוח. ושק פתוח מפיץ ריחות לא נעימים בבית.

האם אחסון מזון יבש לכלבים במיכל אחסון יעיל?

אין משמעות לאחסון במיכל שסגור "הרמטית" אם הוא נפתח כל יום לצורך האכלת חיית המחמד, תחלופת החמצן עם פתיחה וסגירת המיכל גורמת למזון לאבד את טריותו, ערכיו התזונתיים וטעמו ולכן לא משנה עד כמה המזון איכותי, ערכיו התזונתיים לא נשמרים.

איך מחושבת כמות המזון?

כמות מזון יומית מחושבת לפי הצרכים התזונתיים בהתאם לשלב החיים של חיית המחמד ומאפיינים נוספים. יש לבחון את כמות הקלוריות (האנרגיה שהאוכל מספק) ולא את גודל המנה. לדוגמה: שריפת קלוריות ממוצעת של כלב במשקל 25 הנה כ- 950 קלוריות ביום (תלוי רמת הפעילות הגופנית, גילו ומצבו הפיסי), ובהתאם לזה נקבעת המנה המומלצת. הכמות הינה המלצה תזונתית וכמו בכל תזונה, לאחר שמתחילים להאכיל, יש לעקוב אחרי משקל חיית המחמד ורמת התאבון שלה ולבצע התאמה.

הזמנתי, מתי אקבל?

כל אריזות המזון שלנו נארזות רק אחרי ההזמנה כדי להבטיח טריות מרבית, ואנחנו עושים כמיטב יכולתנו לספק את ההזמנה בזמן הקצר ביותר. אנחנו מתחייבים לזמן אספקה עד 5 ימי עבודה.

איך מומלץ לעבור למזון Mills?

Mills מאפשרת רכישת מארז טעימות לצורך התרשמות ממגוון הטעמים ובחינת העדפות חיית המחמד. לאחר בחירת סוג המזון והטעם המועדף, ניתן לרכוש ערכת התנסות לשבועיים, ולהעביר את חיית המחמד באופן הדרגתי לתזונה שמורכבת בלעדית מהמזון המעולה שלנו. לאחר סיום המעבר ההדרגתי, תוכלו להזמין הזמנות קבועות מהאתר שלנו.

היכן מיוצר המזון של מילס?

המזון של מילס מיוצר באנגליה, באחד ממפעלי ייצור מזון הכלבים המתקדמים בעולם, חבר בארגון PMFA – גוף שהוקם במטרה לשפר את איכות המרכיבים במזון לבעלי חיים. רמת המזון המיוצרת במפעל היא מהגבוהות בעולם, ומוגדרת Human Grade, תקן איכות וייצור מזון ברמה המיועדת עבור בני אדם.

האם יש לחברה רישיון ומי מפקח על איכות המזון?

הגורם האחראי על מתן רישיון למזון לבעלי חיים הוא משרד החקלאות – האגף לפיקוח על מזון לבעלי חיים. חברת Mills הנה בעלת רישיון יצור ,יבוא ושיווק ונמצאת תחת פיקוח משרד החקלאות (רישיון יצרן 2564).

חיית המחמד שלי לא התחברה לשום טעם, מה עושים?

מנסים, ובמקרה שלא נמצאה התאמה אנחנו נזכה אתכם בעצב אך באהבה.