מהחווה לקערה:
הצצה לתהליך הייצור של מילס

בחרנו את המזון הטוב היותר עבורכם

כבר בתחילת הדרך ידענו שאנחנו רוצים להביא לחברים הכי טובים שלנו את המזון האיכותי והבריא ביותר.
כבעלי ואוהבי כלבים חקרנו את חשיבות התזונה על בריאות הכלב, התייעצנו עם ויטרינרים ומומחים בתזונת כלבים וחיפשו את המזון הטוב ביותר עבורם.
ואנחנו שמחים לספר שמצאנו אותו!

חומרי הגלם האיכותיים ביותר

המזון של מילס מיוצר באנגליה, באחד ממפעלי המזון המתקדמים בעולם. והמסע לקערה של הכלב שלך מתחיל בבשרים ודגים איכותיים הגדלים אצל חקלאים שנבחרים בקפידה ועושים דרכם מדי יום למפעל בלנקשייר, אנגליה. מעל 600 חומרי גלם, מיותר מ-130 ספקים, משמשים ליצירת מזון הכלבים הפרמיום של מילס. כל מוצר עובר דגימות, מבחנים וטעימות לפני שהוא מוגדר ככשיר עבור הכלב שלך.

תהליך ייצור עדין, בריא וחסכוני

שימוש חכם באדים, מאפשר ערבוב של המרכיבים בצורה עדינה.
הבשרים מתבשלים ב-82 מעלות צלזיוס (לעומת 300 מעלות המקובלות בענף), להגנה מקסימלית על איכות החלבונים ועל ערכיהם התזונתיים: הבישול העדין שומר על הוויטמינים, והמינרלים שבחלבון, ועל איכויות הפחמימות. והטכנולוגיות החדשניות מאפשרות הוספת עוד בשר משובח ושמנים איכותיים לאוכל, ומבטיחים טעם נפלא, עיכול קל ויתרונות בריאותיים מקסימליים. את תהליך הבישול מסיימים במכונת הייבוש, המאפשרת להסיר את רמות הלחות הגבוהות מהמזון, ולהחדיר שמנים ושומנים איכותיים אל תוך המזון.

יותר בשר איכותי

אנחנו מבינים שכלבים מעדיפים בשר טרי, לכן בשר טרי הוא התשוקה שלנו אצלנו לא תמצאו 'קמחי עוף או בשר'. בזכות השימוש בתהליך הייצור הייחודי שלנו, המזון של מילס מכיל רמות גבוהות של בשר טרי ומספק לחבר הכי טוב שלך ארוחה טעימה ומועילה מבחינה תזונתית.

בקרת איכות מתקדמת

הגישה שלנו מדעית. אנחנו משתמשים בכל הטוב שהמחקר ומדע יכולים לתת לנו, בשביל להבטיח שהמוצרים שלנו יהיו איכותיים, מזינים ובריאים. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, אנחנו מבצעים בדיקות מורכבות על המוצרים שלנו כדי לשמור על תהליך הכנה בטוח, תוך שימוש אך ורק במוצרים שקיבלו את הציונים הגבוהים ביותר בבדיקות.

אריזות יומיות שומרות טריות

אריזות המזון היומיות של מילס אטומות לריחות, אויר ואור, שומרות על טריות המזון וערכיו התזונתיים, מונעות חימצון, זיהום ואובדן הטעם, ומאפשרות אחסון נוח וחיי מדף ארוכים. כל אריזה מכילה כמות מזון יומית ומדודה הנקבעת על פי משקל הכלב ומצבו הפיסי ביחס להמלצות אנשי המקצוע – הכלב אוכל בדיוק את הכמות המתאימה לו.

היתרונות של מילס

  • בריא יותר

    זמינות גבוהה של חומרים מזינים, ויטמינים ומינרלים החיוניים לשמירה על הבריאות

  • עיכול קל יותר

    בשר וירקות טריים עשירים בסיבים תזונתיים התורמים לפעולת מערכת העיכול

  • טעים יותר

    בישול בלחץ נמוך בטמפרטורה נמוכה מספקים טעם מלא יותר ושומרים על איכות החלבון