כדי להתחיל הזינו אימייל X
אימייל לא תקין
חדש במילס!

מצטרפים לתכנית המנויים בקליק ומקבלים 10% בכל הזמנה!

כבר לא צריך לשים ביומן, כי מעכשיו מקבלים את המשלוח של מילס בדיוק בזמן! עם מחיר אטרקטיבי למנויים ועוד המון הפתעות שוות.

איך זה עובד?

👈 מזינים כתובת מייל

ועונים על השאלון על מנת שנוכל לבצע עבורכם התאמה אישית ומדוייקת.

📦 לקוחות חדשים?

ענו על השאלון שלנו ונתאים עבור הכלב שלכם מנה מותאמת עם המלצה לטעמים. בסיום תוכלו להירשם לתכנית המנויים ולקבל הטבות.

🍎 ביקרתם אצלנו כבר?

באפשרותכם למלא שאלון חדש ולהרשם כמנויים עם ההתאמה החדשה או להרשם ישירות כמנויים עם ההזמנה / ההתאמה האחרונה שלכם.

כדי להתחיל הזינו אימייל X
אימייל לא תקין

היתרונות של מילס

✔️ מזון אולטרה פרימיום משובח
✔️ מכיל 50% מרכיב בשרי
✔️ מיוצר מ-100% רכיבים טבעיים
✔️ כמות מזון מדוייקת ומותאמת אישית
✔️ ללא חומרים משמרים
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
⭐️⭐️⭐️⭐️

חשבנו שלעולם לא תשאלו...

איך מומלץ לעבור למזון Mills?

Mills מאפשרת רכישת מארז טעימות לצורך התרשמות ממגוון הטעמים ובחינת העדפות חיית המחמד. לאחר בחירת סוג המזון והטעם המועדף, ניתן לרכוש ערכת התנסות לשבועיים, ולהעביר את חיית המחמד באופן הדרגתי לתזונה שמורכבת בלעדית מהמזון המעולה שלנו. לאחר סיום המעבר ההדרגתי, תוכלו להזמין הזמנות קבועות מהאתר שלנו.

איך מחושבת כמות המזון?

כמות מזון יומית מחושבת לפי הצרכים התזונתיים בהתאם לשלב החיים של חיית המחמד ומאפיינים נוספים. יש לבחון את כמות הקלוריות (האנרגיה שהאוכל מספק) ולא את גודל המנה. לדוגמה: שריפת קלוריות ממוצעת של כלב במשקל 25 הנה כ- 950 קלוריות ביום (תלוי רמת הפעילות הגופנית, גילו ומצבו הפיסי), ובהתאם לזה נקבעת המנה המומלצת. הכמות הינה המלצה תזונתית וכמו בכל תזונה, לאחר שמתחילים להאכיל, יש לעקוב אחרי משקל חיית המחמד ורמת התאבון שלה ולבצע התאמה.

איך אני יודע מה המנה היומית שהכלב שלי צריך?

חברנו לווטרינרים ודיאטן כלבים מומחה ובנינו נוסחה ייחודית, המתייחסת לצריכת הקלוריות היומית ביחס למשקל חיית המחמד גילה ואורח חייה, כדי להבטיח שחיית המחמד תקבל בדיוק את המנה המותאמת לה, עם הערכים התזונתיים שהיא זקוקה להם, משקל המנה המומלצת יכול להשתנות בין סוגים שונים של מזונות. בדיוק בשביל זה פיתחנו מחשבון האכלה מדויק שיחשב את כמות המזון הנדרשת לחיית המחמד שלכם לאורח חיים בריא.

מה היתרון באריזות יומיות?

אריזות המזון היומיות של מילס ארוזות במנות מדודות המותאמות למשקל הכלב, ומכילות מזון מסוג אולטרה פרימיום וסופר פרימיום, היפואלרגני העשוי מחומרים טבעיים בלבד, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים מלאכותיים כלל, עם מרכיב חלבון גבוה מאוד המתאימים לכל סוגי הכלבים. האריזות אטומות לריחות, אויר ואור, שומרות על טריות המזון וערכיו התזונתיים, מונעות חימצון, זיהום ואובדן הטעם, ומאפשרות אחסון נוח וחיי מדף ארוכים. כל אריזה מכילה כמות מזון יומית ומדודה הנקבעת על פי משקל הכלב ומצבו הפיסי ביחס להמלצות אנשי המקצוע – הכלב אוכל בדיוק את הכמות המתאימה לו.